DEGUSTACJA WIN
W WINNICY KINDLER

Szczegóły oferty:

Serdecznie zapraszamy Państwa do Uniejowic – malowniczej wsi, położonej w województwie dolnośląskim, na pograniczu Gór Kaczawskich i Równiny Chojnowskiej.

Pogórze Kaczawskie wyróżnia się spośród innych regionów w Polsce niezwykłą różnorodnością geologiczną. Szczególnie ciekawe są skały i wzgórza tworzące
tę wspaniałą krainę, będące pozostałością aż trzech okresów aktywności wulkanicznej. Z tego właśnie powodu region ten nazywany jest Krainą Wygasłych Wulkanów.

Początek historii Winnicy Kindler to rok 2012 roku. Wtedy to we wsi Uniejowice powstała mała rodzinna winnica, która od tamtego momentu stale się powiększa.
W chwili obecnej zajmuje ona ponad dwa hektary szlachetnych odmian winorośli, uprawianych na unikatowej, bazaltowej glebie – nieopodal średniowiecznej warowni monumentalnego Zamku Grodziec. Znaleźć możemy tam szczepy: Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Blanc, Johannitera, Solarisa oraz ponadczasowego Rieslinga.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na organizowane przez nasze Biuro degustacje win, które odbywają się w słynnej winnicy Kindler.

Minimalna liczba uczestników, wymagana do zorganizowania wydarzenia: 20 osób.

Cena: 249 PLN za osobę.

Masz pytania dotyczące degustacji win? Kliknij poniżej i napisz do nas lub zadzwoń!

Scroll to Top